پرینت

چندین معدن جديد در استان مركزي به بهره برداري رسيد

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزي گفت: 28 معدن جديد در نيمه نخست امسال در اين استان به بهره برداري رسيد.
زاوشي افزود: براي راه اندازي اين معادن در مجموع 133 ميليارد  ريال سرمايه گذاري شده و با آغاز به كار آنها 119 فرصت شغلي جديد فراهم شده است.
وي اظهار كرد: اين معادن در زمينه استخراج مواد معدني آهن پلاسري، شن و ماسه، سليس، خاك هاي صنعتي، فلدسپات و انواع فلزات رنگي فعاليت دارند.
رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزي بيان كرد: هم اينك 380 معدن فعال با سرمايه يكهزار و 180 ميليارد ريال و ذخيره قطعي يك ميليارد و 200 ميليون تن مواد معدني در استان مركزي وجود دارد.

 

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزي


زاوشي اضافه كرد: درحال حاضر يكهزار و 251 متقاضي سرمايه گذاري معدن در استان مركزي وجود دارد كه با توجه به پهنه بندي محدوده هاي معدني اين استان مراحل اجرايي آن در دست پيگيري است.
وي اظهار كرد: اولويت برداشت هاي معدني در استان مركزي بر مواد فلزي نظير آهن، سرب، روي ، طلا وآهن پلاسري است.
رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مركزي بيان كرد: از 51 ماده معدني شناسايي شده در كشور 34 ماده در استان مركزي وجود دارد و 28 ماده معدني درحال بهره برداري است.

تماس با ما

دفتر مرکزی:
8615 3449 - 026
8616 3449 - 026
همراه:
7775 116 - 0912

شرکت سامیکا

شرکت سامیکا در زمینه‎ی تولید تجهیزات فرآوری شن و ماسه، طراحی مدار فرآوری و ارائه ی مشاوره‎ی فنی، فعالیت خود را آغاز می‎نماید. این شرکت با بکارگیری فناوری های نوین و با تکیه بر توان فنی کارشناسان و مهندسین ایرانی، تمرکز خود را بر ماشین‎آلات شستشو و آبگیری شن و ماسه ... ادامه مطلب