پرینت

شناسنامه‌دار شدن مصالح تولیدی کارگاه‌های شن و ماسه ایلام

مدیر کل دفتر فنی استانداری از شناسنامه‌دارشدن مصالح تولیدی کارگاه‌های شن و ماسه خبر داد و تمدید پروانه‌ی بهره‌برداری را منوط به داشتن شناسنامه دانست.
«مهندس جلال حمره » در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی ایلام، اظهار کرد: عدم به موقع تهیه‌ی شناسنامه مصالح ساختمانی سبب اتلاف سرمایه‌ی دولت در بخش ساخت وساز و استفاده نکردن صحیح از مصالح می‌شود.

 

 

شناسنامه‌دار شدن مصالح تولیدی کارگاه‌های شن و ماسه ایلام
وی با بیان این‌که سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری دیگر ادارات مرتبط با توجه به آماده شدن بستر کار هرچه سریع‌تر نسبت به این مهم را فراهم کند در ادامه بر حضور مدیران و استفاده از نظرات کارشناسی در خصوص استانداردسازی مصالح شن و ماسه تاکید و تصریح کرد: استاندارد‌سازی مصالح ساختمانی از مسایل مهم و دغدغه‌ی اصلی دفتر فنی استانداری است.


مدیرکل دفتر فنی استانداری همکاری بیشتر و مداوم دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های خصوصی و ارگان‌های مرتبط با تولید مصالح ساختمانی را عامل مهمی در رسیدن به ارتقاء سطح کیفی این کارگاه‌ها دانست که به عرضه‌ی مصالح ساختمانی باکیفیت، توسط تولید‌کنندگان منجر می‌شود.
حمره تصریح کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت تسهیلات لازم را صرفاً در اختیار کارگاه‌های شن وماسه‌ای قرار دهد که شناسنامه کاربردی دارند و ترتیبی اتخاذ شود تا کارگاه‌هایی تولید مصالح ساختمانی نشانه‌ی استاندارد را بر روی مصالح خود حک کنند.
وی تمدید پروانه‌ی بهره‌برداری معدن کارگاه‌های شن وماسه را منوط به داشتن شناسنامه‌ی کاربردی دانست و اظهار امیدواری کرد کارگاه‌داران این صنف با این صنف همکاری کنند.

تماس با ما

دفتر مرکزی:
8615 3449 - 026
8616 3449 - 026
همراه:
7775 116 - 0912

شرکت سامیکا

شرکت سامیکا در زمینه‎ی تولید تجهیزات فرآوری شن و ماسه، طراحی مدار فرآوری و ارائه ی مشاوره‎ی فنی، فعالیت خود را آغاز می‎نماید. این شرکت با بکارگیری فناوری های نوین و با تکیه بر توان فنی کارشناسان و مهندسین ایرانی، تمرکز خود را بر ماشین‎آلات شستشو و آبگیری شن و ماسه ... ادامه مطلب